דמיון מודרך וציור

כתבתי ספר חדש צבעוני ומרהיב. מעל 100 תרגילים של דמיון מודרך, מסעות מדיטציה ועשרות ציורים.
תרגילי הדמיון המודרך בספר זה נאספו במשך שנים רבות והם עוסקים בריפוי פנימי, בריאות הגוף ויצירת קשר אנרגטי בין האדם והעולם.
התרגילים יקחו אתכם למסע בזמנים שונים של החיים: מרגעי הלידה, עיצוב האישיות, תהליכי קבלת החלטות, ניפוץ הספק העצמי ואומץ לבטא את היחודיות שלכם בכל תחומי החיים.

"הדמיון- צעד חמישי אל העושר!
הדמיון הוא בית המלאכה של המוח. אדם יכול ליצור כל דבר שהוא יכול לדמות לעצמו"

מתוך הספר חשוב והתעשר. נפוליאון היל

מורי ה"סוד" הבינו זאת מזמן – איך לפתח חשיבה יצירתית ולפתור בעיות.
אנשי עסקים, יוצרים, אומנים, מרפאים, מורי יוגה, מאמני קואצ'ינג, מנחי סדנאות
וכל מי שאוהב לעוף עם הדמיון, ליצור ולהמציא!!

אתם מוזמנים לצמוח במרחבי הדמיון שלכם. אם אתם אוהבים דמיון מודרך, קבלה, ריפוי, הילינג וציור… זה בשבילכם!!

לרכישת הספר צור קשר

בנתיים, אני מעבירה לכם כמה תרגילים של דמיון מודרך, סתם ככה, באהבה

מעברים של הגוף למרחב חדש

אתה עומד לשנות את דמותך. גופך האנושי נופל מעליך, נושר כמו בגד ישן וצונח על האדמה. נשאר רק אור שנע במהירות האור והמחשבה. צלול אל הים הענק, בקע את האדמה, חצה את מרכז כדור הארץ והיכנס אל האש שבמרכזו.

היוולד מחדש מהבטן של אימא אדמה במקום כלשהו בכדור הארץ. ראה את גופך נוצר שוב, הפעם הוא חלק מכדור הארץ. הנוף והטבע שאתה הכי אוהב הם חלק מהגוף שלך.

דמיין את גופך החדש עצום בגודלו. אתה חלק מהטבע היפה של כדור הארץ, אינך חי בגוף אנושי אלא חלק מגוף האדמה והטבע, השמים והעננים. אם אתה יכול, ראה אילו איברים בגופך הפכו לחלקי הנוף.

אתה השמים והארץ. התאחד עם קצב התנועה של הטבע. כאיזה חלק בטבע אתה מדמיין את עצמך, ים, ענן, צוק, נהר, קרחון, עמק, הר, אגם, יער…? אזור פראי או עירוני? באיזו עונה בשנה? באיזה מקום בכדור הארץ? איך נראים השמים?

לאחר שתסיים את תרגיל ההדמיה, נסה לזכור את הנוף וצייר אותך כחלק מהנוף.

 

העולם כגוף אדם

ראה את העולם מקבל צורת אדם. העולם ואתה גוף אחד: דמיין את הלב שלך כשמש מאירה.

המעיים שלך הם נחלים הזורמים אל הנהר, וממנו לים הנמצא באגן שלך. ראה את הנקודה שבה הנהר מתאחד עם הים. הרגליים הם עצים ששורשיהם נטועים עמוק באדמה, והידיים – הענפים המורמים מעלה.

טייל בעולם שאתה, לך אל המדבר, היכן הוא נמצא בגופך?

טייל ביער שבתוך גופך, היכן הוא נמצא?

לך למקום הפורה ביותר, לעמק השופע ביותר שלך, דע היכן הוא.

חוש את מקור החיים ואת זרימתו בגוף.

יש לך אפשרות להמשיך ולטייל בגוף העולם, בכל מקום שתבחר. מהו האקלים שם? אילו צבעים נראים במקום? איזה נוף? היכן נמצא המקום בגופך?

התגלות מלאך הרפואה

דמיין את השליח המרפא שלך או את אם האהבה המרפאה כמלאכי ריפוי, חסד ורחמים המפייסים כל מכאוב בצורה היפה ביותר. כנפיהם הענקיות מתנועעות ויוצרות גלים של אור ספירלי מסביב לגוף האור שלהם ושלך, ומסביב לשדות האנרגיה הטהורה המקיפים אתכם.

שליח הריפוי שלך מניע את שדות האור העוטפים אותו, כמו ציפור גדולה שהכנפיים הארוכות שלה נפתחות ומערבלות את תנועת החיים שלך. אור קורן מלבו בצבעים רבים לכל הכיוונים, מעלה ומטה. קרני האור מטהרות את הזיכרונות, החולי והכאב שבלבך. שליח הריפוי מקרין אליך את אור האהבה האינסופית, אור של חמלה, חסד, רחמים, רכות וקבלה. אור עצום של אש השורפת הכול. אש לבנה וקרירה בוערת בכל החללים השחורים ומאירה את צללי הפחד והתודעה.

שליח הריפוי שואב את הקרניים המהדהדות מתוכך ואוסף אותן חזרה אליו. כל מה שאתה משליך ממך החוצה ומוותר עליו יחדור ללבו ויעבור התמרה, טיהור וזיכוך. דמיין אותו מגלה לך את הדרך שלך לריפוי. האמת מתגלה בפניך כיצד להשיג שחרור מהעבר, מסבל ומכאב. שליח הריפוי מדבר אליך בשפתך ומנחה אותך בדרכך.

 

להירפא ולרפא

לאחר שחווית את הכוח המרפא שבחוויית האהבה, היה אתה המרפא באמצעות אור הלב והאהבה האינסופית.

דמיין שאתה יושב בישיבת מדיטציה – והרגש את מרכז הלב שלך פועם. אהבה רכה וסלחנית בוקעת מהלב החוצה אל האנשים הזקוקים לכך. אתה מפיץ קרניים צבעוניות של אור לכל הכיוונים. קרני האור שלך נוגעות בחבריך, בבני משפחתך ובכל האנשים שמסביבך ומאירות את לבם. הם חשים את אהבתך נוגעת בהם ומתמלאים מאורה העדין, הטהור והמרפא. לאחר שהם קולטים את אור הריפוי ששלחת הם מודים לך במחשבות ובאור החוזר אליך. אתה אוסף את האור ומזרים אותו למעלה והחוצה.

הבט מעל ראשך וראה אור כחול עוטף אותך ומסייע לך להפיץ ריפוי וחוכמה מסביבך.

 

 

תיאום עם לב העולם

דמיין ספירלה של אור זורמת סביב עמוד השדרה שלך. ראה את הספירלה זורמת מלמעלה למטה גם בתוך עמוד השדרה. כוח החיים זורם מהראש לאגן בתנועה ספירלית יציבה.

כעת דמיין את ציר סיבוב כדור הארץ, כשרוח הבורא מניעה את העולם ויוצרת מעין ציר תנועה שבו האור  זורים בסיבוביות ספירלית. הספירלה המסתובבת במרכז כדור הארץ דומה לסופת הוריקן ענקית שהיא בעצם רוח הזורמת בצינור. להבדיל מסופת הוריקן – הרחבה למעלה וצרה למטה – הצינור אחיד לכל אורכו, ומפתח הכניסה ועד לקצהו נשמרת סיבוביות ברוחב דומה.

דמיין שאתה יוצר תיאום בין תנועת הרוח המקיפה את עמוד השדרה שלך לבין תנועת הרוח המסובבת את כדור הארץ. שתי הספירלות זורמות מלמעלה למטה בזרם יציב. דמיין את  הרוח שלך נכנסת לחלל הריק בספירלה של העולם.

צור תזמון, תיאום מושלם, בין קצב תנועת הלב שלך לפעימת הדופק של העולם. התכוונן לקבל את התדר והמהירות הנכונים שיאפשרו לך להתאחד עם זרימת האירועים בעולם. חוש את קצב התנועה של העולם ובקש מהרוח שלך לנוע באחדות הרמונית אתו.

 

תיאום עם לב הזמן

ההווה הוא מרכז הזמן בין מה שעבר למה שעתיד להיות. אם נתאר בציור את הזמן החולף, הוא ידמה לשעון חול. זמן הווה הוא הרגע העכשווי, מקום המעבר הצר בשעון החול. האירוע "נוזל" מלמעלה למטה וחולף דרך פתח צר בלי להיעצר, אף לא לרגע אחד. הלב יכול להרגיש את הרגע הזה, ולהתחבר להרגשה בגוף – ברגעים קטנים של ריכוז ומדיטציה.

דמיין שהלב שלך נמצא במעבר הצר של שעון החול. אירועי הזמן עוברים דרך הלב אך אינם נעצרים בו. שנייה מזמן עתיד זורמת דרך "שעון החול" מהראש אל הלב. היא עוברת במעבר הלב, ויוצאת ממנו החוצה לכיוון הרגליים. הרגש את הזמן עובר דרכך. רוח פנימית זורמת דרך לבך, מעבירה אור ומידע מהעולמות העליונים.

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חידש בקרבי, אל תשליכני מלפניך ורוח קדשך אל תקח ממני." (תהילים נא, יב)

כתיבת תגובה