המלצות מכללה

המלצות מכללה

בס"ד                                                                                                             נובמבר 2013
לכל מאן דבעי,

 רנית אלקריף עובדת במכללה משנת 2011 כמרצה בחוג תראפיה באמנות, בקורס להכשרת מטפלות עם דמיון מודרך- ציורי ריפוי. ובקורס חומר ונפש, הכרות עם חומרים באמנות והשפעתם במרחב הטיפולי.

במסגרת תפקידה רנית אחראית לכתיבת התוכן, מאמרים, הוראת טקסטים והדרכה קבוצתית של סטודנטים שנה א', תוך שיתוף פעולה עם מטרות המכללה וצוות המרצים, ובהתייחסות אישית לכל אחת מהתלמידות.

 במהלך עבודתה במכללה, הוכיחה רנית ניסיון, ידע ויכולות רבים בתחומים בהם היא מרצה ואני מאמינה כי התלמידות למדו ממנה המון גם מתרומתה המקצועית וגם מאישיותה המיוחדת וניסיונה העשיר.

 לרנית ישנן תכונות נוספות אשר יהפכו את חווית הלימוד אצלה למרתקת, כגון: התעקשות על שילוב מגוון עשיר של חומרים, סיפורים ודוגמאות מהקליניקה, שיתוף התלמידות בניסיון אישי כמטפלת ואומנית פעילה.

רנית מסודרת ועניינית, נעימה ואחראית, מכוונת ורגישה, קולטת היטב את הסובב אותה ומוצאת דרך נעימה להשתלב באופן מתאים. יש לה יכולת ליזום וגם מסירות למערכת קיימת, היא מכבדת ואפשר לסמוך עליה. יש לה יכולות הוראה מיוחדות, והיא פתוחה לשינויים ולאפשרויות חדשות לפי הצורך. רנית היא גם בהירה ומכוונת וגם אנושית וזורמת, ואישיותה הייחודית, האכפתיות שלה, כוח העבודה שלה והיצירתיות שלה מהווים ביחד אוצר של ממש, כפי שמתברר מהמשוב של תלמידות ומהניסיון של עבודה משותפת עם אוכלוסיות ותנאים שונים.

 שמחים לשמוע על החלטתה להרחיב את עיסוקה גם בשוק הפרטי, בעודה ממשיכה כעובדת המכללה  ומברכים אותה בהצלחה רבה.

 בברכה, דבורה נוב
ראש החוג לתראפיה באומנות