ציור אינטואיטיבי גבעתיים

הרבה אנשים אומרים לי,״איזה כיף לך, את עושה מה שאת רוצה״

האמת, כן

אני אוהבת את מה שאני עושה

אבל לא בחרתי את זה, לא נולדתי עם כישרון מיוחד

ועד היום אני חושבת, שאין לי כישרון ציור יוצא דופן.

אבל כן יש לי תשוקה לצייר. זה מעורר אותי לשמחה ואני אוהבת לשחק עם הצבעים ולהתלכלך בידיים, למחוק ולנסות דברים חדשים על הנייר. בלי יותר מידי אחריות ורצינות

כאישה שמנהלת עסק עם שני סניפים, במודיעין וגבעתיים, נסיעות בפקקים יום יום, והרבה מאוד שיחות טלפון שאני צריכה להסביר פנים, ולהיות ״נחמדה״, לפעמים אני מתעייפת מהמסכה של המצליחנית, המנהלת, האחראית על כל העולם.

חסרה לי ההרגשה הזאת של כיפיות וחופש שיש בילדות, הרגשה שאני אדם לעצמי ולא רק משרתת של כל הסביבה שלי.

הציור התחיל אצלי בנערות, בתקופה שהיה לי מאוד קשה בבגרויות והלחץ להצליח גרם לי להדיר שינה מעיני. היו לי לילות  לבנים רק מההרגשה שאני לא יצליח במבחן, ועד עכשיו אם אני לחוצה מידי אני מתעוררת בארבע לפנות בוקר.

הציור עוזר לי לשמור על השפיות שלי, כי אני ממש שונאת את ההרגשה שאני חייבת לעשות משהו בלחץ של זמן, אני צריכה מקום פרטי לשקט שלי, לקצב שלי, לחשוב על כלום, להתנתק מהעומסים, ניהול עסק, ניהול משק הבית, קניות, טיפול במשפחה שלי.

דרך הציור אני מתפנה לעצמי, להרגיש את החוויות שיש בתוכי, ואין לי בכלל מטרה לצייר ציור יפה, או להפוך אנשים רגילים- לציירים מקצועיים. הציור זה בשבילי ובשביל הרבה אנשים אחרים שגילו את עולם היצירה כלי של ריפוי לנפש. לעומס. אני מזמינה אותך להתחבר לעצמך, ליצור מקום נטול פחד ולהקשיב לעצמך, להרגיש ולהיות ולא רק לעשות את המרדף אחרי החומר והמשימות בחיים.

אף אחד לא יתן לך את החופש- אם את לא תקחי אותו בעצמך

אף אחד לא יגיד לך, קחי לעצמך קצת זמן ללמודים וכיף שתוכלי להתחבר לעצמך. זה רק את יכולה לתת לעצמך. בקורס לציור אנטואיטיבי אצלנו במרכז לאומנות צבע החיים, יהיה לך זמן למדיטציה ודמיון מודרך, לציור, לקפה עם נשים מעניינות שגם הן רוצות פסק זמן לנפשן.

זה הזמן שלך ליצור את המציאות של החיים שלך. כמלכה שיוצרת את החיים שלה, ולא כמשרתת של החברה

והתפקידים בעבודה ובבית.

זמן לעצמך. נטו. רק את והצבעים, הרוח, התרבות שנושבת ממקום אחר, בקצב אחר.

זמן להיות ולא רק לעשות.

אם זה מעניין אותך להגיע לשיעור התנסות, צרי עמי קשר והגיעי לשיעור ניסיון

2 תגובות על “ציור אינטואיטיבי גבעתיים

כתיבת תגובה